JUGADAS

Saint Francis Red Wolves
% de G: SFPA, 80.5
% de G: SFPA, 80.5
% de G: SFPA, 80.1
% de G: SFPA, 80.1
% de G: SFPA, 81.2
% de G: SFPA, 81.2
% de G: SFPA, 81.6
% de G: SFPA, 81.6
% de G: SFPA, 84.9
% de G: SFPA, 84.9
% de G: SFPA, 85.5
% de G: SFPA, 85.5
% de G: SFPA, 87.0
% de G: SFPA, 87.0
% de G: SFPA, 85.5
% de G: SFPA, 85.5
% de G: SFPA, 84.5
% de G: SFPA, 84.5
% de G: SFPA, 84.5
% de G: SFPA, 84.5
% de G: SFPA, 80.4
% de G: SFPA, 80.4
% de G: SFPA, 78.3
% de G: SFPA, 78.3
% de G: SFPA, 78.3
% de G: SFPA, 78.3
% de G: SFPA, 79.7
% de G: SFPA, 79.7
% de G: SFPA, 83.8
% de G: SFPA, 83.8
% de G: SFPA, 84.7
% de G: SFPA, 84.7
% de G: SFPA, 83.8
% de G: SFPA, 83.8
% de G: SFPA, 81.0
% de G: SFPA, 81.0